01

BNR Hakkında

"BNR Kentsel Dönüşüm Planlama Proje Müşavirlik Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2005 yılında Ankara’da faaliyete geçmiştir. Türkiye genelinde hizmet vermekte olan BNR Kentsel Dönüşüm Planlama; kurumsal ve belediyelerden gelen talepler doğrultusunda standartlara uygun, bilimsel, tarafsız ve güvenilir kentsel çalışmalar yürüten, kalitesi sebebiyle tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Gerek eğitim gerekse mesleki tecrübe açısından yeterli bilgi ve birikime sahip bir ekip ile çalışmalarınısürdürmektedir. 

Şirketimiz; ülkemizdeki inşaat, proje danışmanlığı, planlama ve denetim konularında gerçekleşen yasal ve yapısal değişikliklere paralel olarak kentsel tasarım, koruma amaçlı gelişim ,kentsel dönüşüm projeleri ve master plan çalışmaları yapan kurumlara duyulan ihtiyacı gidermek amacı ile faaliyet göstermektedir.  

Kurmuş olduğumuz tecrübeli ve teknik altyapıyla; hizmeti hızlı sunmak, verileri doğru, güvenilir kaynaklardan almak, elde ettiği bilgileri mesleki bilgi ve tekniklerle analiz ederek yorumlamak, gerçekçitahminlerde bulunarak sürdürülebilir projeler üretmek amacındayız. 

Hedefimiz, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Belediyelerin talepleri doğrultusunda hazırladığımız, kentsel projeler ve raporlarn referansı ile uluslararası standartlar düzeyinde, Türkiye genelinde sahip olduğumuz birikim, deneyim ve teknik altyapımızla önder ve örnek kuruluş olmaktır."

BNR Hakkında
02

BNR Organizasyon Şeması

03

BNR Basında

BNR ile ilgili basında çıkan haberlere buradan ulaşabilirsiniz.